דף הבית  מפת אתר  מועדון חברים   English
חיפוש
Click to send this page to a colleagueשלח לחבר
Click to print this pageהדפס עמוד
מוצרי מעדנייה חדשים

שקיות אקולוגיות ידידותיות לסביבה

חדש - שקיות מתנה

אודות החברה חדשות קטלוג מוצרים בקרת איכות מידע פיננסי צרו קשר
   

שקיות גופיה

לאחסון מוצרי מזון, עשה זאת בעצמך ומוצרי חנויות דראג-סטור

 

שקיות גופייה היא משפחת מוצרים עיקרית בחברת רזפול בפרט ובתחום מוצרי האריזה בכלל. שקיות אלה משמשות לרוב לאחסון מוצרי מזון, עשה זאת בעצמך ומוצרי חנויות דראג-סטור (בין לקוחותינו אשר משתמשים במוצר זה תוכלו למצוא את רשת שופרסל, הום סנטר, סופר פארם ועוד רבות).


מאפייני מוצר:

  • מידות המוצר - מגוונות ורבות, מותאמות אישית ללקוח.
  • הדפס - אופציה להדפס גרפיקה על שקיות גופייה עד 4 צבעים שונים. תהליך הדפס על שקיות הינו תהליך ארוך ויקר, הכולל הכנת גלופה, תיאום ומשלוח. לכן, המינימום להזמנת שקיות עם הדפסה מותאמת אישית הינו כ- 25,000 שקיות.
  • חומר גלם - רוב הלקוחות של חברת רזפול רוכשים שקיות גופיה מחומר גלם HDPE - שקית דקה עקב שימוש בחומר גלם זה שהוא בעל צפיפות וחוזק גבוהים. שקית זו משמשת בעיקר חנויות מזון. יתרון שקיות ממשפחה זו, הינו בעלות הנמוכה יחסית של המוצר. ללקוחות בעלי עניין באסטטיקה, באטימות השקית ובעובי גדולים יותר, חברת רזפול מציעה גם שקיות מחומר גלם LDPE.
  • שקיות ממוחזרות - חברת רזפול מציעה גם שקיות גופייה מחומר גלם ממוחזר, לחסכון בעלויות. חשוב לציין ששקיות אלו אינן מתאימות למכירת מזון, ע"פ תקנון משרד הבריאות.
  • שקיות ללא התאמה אישית - חברת רזפול מספקת לקהל הרחב וללקוחות קטנים שקיות סטנדרטיות, ללא התאמה אישית.

כמו כן, חברת רזפול מספקת ומרכיבה מתקנים לשקיות אלו,לשליפה מהירה מעמדות הקניה בחנויות. מלבד זאת, מתקנים אלו מצוידים באלמנט המאפשר חיסכון בצריכה, כך שלקוחות לא יוכלו לקחת כמות גדולה של שקיות מעבר לנדרש.


  טופס ליצירת קשר
לקבלת פרטים נא צרו קשר עם איש מכירות
טל. 09-8943935
מייל: הקליקו כאן
     
Copyright © 2006 Razpol Ltd., All Rights Reserved. Created by Minicy Catom Ltd.